ארונות חשמל מפח

ארונות חשמל… אנו עוברים ליד ארון החשמל כמעט בכל פעם שאנו יוצאים מהבית וכלל לא מבינים את החשיבות הגדולה שיש לארון חשמל. ארון חשמל יכול להיות פצצה מתקתקת, סיכוי קטן בו ישנם כמה חוטים גלויים ויכולה להתחולל שריפה באזור מגוריכם. על מנת לעכב את השריפה ואף למנוע אותה חשוב כמובן תמיד לבחור באיש מקצוע מורשה לטיפול בארון החשמל, וכמו גם לדעת כי לארון החשמל יש חלק ניכר באיטום ובידוד מקור החשמל הרחק ממכם.

ארונות חשמל מפח

ארונות חשמל מפח – בטיחות

בעבר ארונות החשמל ברובם היו בנויים מעץ, אך כאשר אנו מסתכלים על נתון זה באופן בטיחותי אנו מגלים כי רמת הבטיחות בארונות עץ מאוד נמוכה ואף יכולה לסכן חיים. כולנו מכירים את ההשלכות של לחשמל, בכל רגע נתון עלולה להיווצר שריפה עקב קצר בחוטי חשמל ישנים או חדשים. נכון, ארונות חשמל מפח גם הם לא עמידים מפני שריפה, אך היתרון שלהם בא לידי ביטוי בכך שהם מעכבים שריפה. 

ארונות חשמל מפח הן בהחלט בטוחים יותר בפוטנציה, אך ללא הרכבה נכונה על ידי איש מקצוע לא תוכלו לקבל את מלוא הבטיחות אשר הובטחה לכם. על ארונות חשמל מפח להיות ממוגנים ואטומים על פי הנהלים הכתובים בחוק. חשוב ליצור בידוד מוחלט מפני פגיעה חיצונית, וכמובן גם מבחינה אסתטית יש לוודא שלא תיווצר חלודה על ארונות אלו. לכן, רבים מבעלי המקצוע מצפים את הארונות בצבע, גם בתוך פנים הארון וגם בחלק החיצוני, כך חמצון הברזל נמנע. 

יש לזכור, לא מדובר כאן על סכנה של רכוש בלבד, בכל יום אתם עוברים ליד ארון החשמל, אתם והילדים שלכם שמשחקים בקרבת מקום. התפשרות על בעל מקצוע להתקנת ארון חשמל היא סכנת חיים, בחרו אך ורק במקצוענים אשר יודעים את העבודה ועתירי ניסיון.

ארונות חשמל מפח – מיקום

אלא אם כן אתם קבלני הבניין, אם לכם את הבחירה היכן ארון החשמל יהיה ממקום. כיום ברוב הבתים החדשים ארונות החשמל ממוקמים במקום סגור ללא חשיפה לתנאי מזג האוויר. אם בכל זאת ידוע לכם כי ארון החשמל במקום המגורים שלכם הינו חשוף לגשמים או לשמש, עליכם לוודא כי בעל המקצוע אימץ את כל המטלות שעליו לעשות בכדי להגן על ארונות החשמל מפני תנאי מזג האוויר השונים, יש חשיבות רבה לאטימות הארון. 

 

ארונות חשמל מפח – אסתטיקה

אוקיי, בואו נפתח קצת את הראש ונחשוב מעבר למה שניתן לנו. על פי חוק, התקן העיקרי של ייצור ארונות חשמל בא לידי ביטוי במבנה שלהם, והחומרים מהם הם עשויים על מנת להבטיח בטיחות באופן מלא. כעת הגיע הזמן להתייעץ עם איש מקצוע על מנת שתוכלו להפוך את ארון החשמל שלכם בבניין למשהו מעניין יותר, ולא משהו בנאלי ומשעמם שעלול אף לכער את כלל המבנה. ישנם סגנונות בנייה שונים, מסגור ארונות חשמל, צבעים ועיצוב ייחודיים אותם אתם רק צריכים לבחור. כאשר אתם פונים לאיש מקצוע אתם יכולים להיות בטוחים שארון החשמל שלכם גם יראה אסתטי ומושך את העין, וגם יעמוד בכל התקנים הכתובים בחוק.

כמה עולה ארון חשמל מפח?

ארונות חשמל עשויים חומרים שונים, בעבר ארון עץ היה הנפוץ ביותר אך כיום ארונות החשמל הנפוצים ביותר הם מפח וממתכת. ארונות חשמל מפח בבסיס שלהם נחשבים לארונות הזולים ביותר בהשוואה לסוגי ארונות אחרים אשר עומדים בתקנים. עם זאת, היעילות שלהם לא יורדת מאף ארון חשמל מסוג אחר. לכן, הבחירה בארון חשמל מפח הינה בחירה חכמה ויעילה. בכל מקרה בו תרצו לשדרג את ארון החשמל במבנה שלכם יהיה עליכם להוסיף עוד סכום מסוים לעלות הבסיסית, זאת בהתאם לבחירת איש המקצוע מולו אתם עובדים, בהתאם לעיצוב בו בחרתם, ובהתאם לתקנים הנדרשים בהתאם למיקום ארון החשמל.

העלות נקבעת כפי שציינו גם בהתאם לבחירת איש המקצוע. אנו מאמינים כי בנושא זה אין להתפשר על הסכום אותו תשלמו. רוב המחירים בעלי אותו טווח, חלק קצת מעל הממוצע וחלק מתחת, אל תבחרו את בעל המקצוע בהתאם למחירו הנמוך, אלא בדקו את רמת האמינות והמקצועיות שלו. בחירה שקולה תבטיח לכם שקט נפשי, עיצוב חדשני ומחירים נוחים.

תעלות חשמל מעוצבות

התקנת תעלות חשמל היא דבר חשוב מאוד המונע ביצוע חציבה בקיר לצורך העברת חוטי חשמל. כדי לשמור על האסתטיקה של הבית, אין ספק שכדאי ליצור

ארונות חשמל ממתכת בחריש

ארונות חשמל יכולים להגיע בשלל תצורות, אם כי בעשורים האחרונים, הם כולם חייבים לעמוד בתקנים מחמירים שעיקרם מניעת שריפה. מה זה בדיוק אומר מבחינת החומר

ארונות חשמל ממתכת בעומר

ארונות חשמל יכולים להגיע בשלל תצורות, אם כי בעשורים האחרונים, הם כולם חייבים לעמוד בתקנים מחמירים שעיקרם מניעת שריפה. מה זה בדיוק אומר מבחינת החומר

ארונות חשמל ממתכת בתל-אביב

ארונות חשמל יכולים להגיע בשלל תצורות, אם כי בעשורים האחרונים, הם כולם חייבים לעמוד בתקנים מחמירים שעיקרם מניעת שריפה. מה זה בדיוק אומר מבחינת החומר

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!