ארון חשמל מתכת מחיר

ארון חשמל מתכת מחיר

חושבים לשדרג את ארון החשמל הישן שלכם? עוברים דירה ומתלבטים איזה סוג ארון לבחור? דעו שיש עולם שלכם לפניכם של עיצובים, רמות בטיחות, וכמובן דרישות של הרשויות. הבחירה הנפוצה ביותר היום היא ארונות חשמל העשויים ממתכת, עם זאת הבחירה בסופו של דבר היא שלכם, ריכזנו לפניכם מספר יתרונות של ארונות חשמל ממתכת.

ארון חשמל מתכת מחיר

ארון חשמל מתכת מחיר – יתרונות

עמידות

בעוד כאשר ארונות עץ בעלי בלאי גבוה, עמידותם של ארונות מתכת נשמרים לשנים ארוכות כל עוד רכשתם אותם ממקום מקצועי ואמין. ארון מתכת מיוצר מחומרים איכותיים, ארון מתכת עובר תהליך מדוקדק לכל פרט בכדי להבטיח את עמידות הצבע, את המידות המדויקות, אטימות מוחלטת ועוד. לכן, נחשב ארון מתכת לעמיד ביותר בפני תנאי מזג אוויר שונים וקיצוניים. כידוע לכם, ארונות עץ מושפעים מתנאי מזג אוויר, גשם או שמש.

דרישות התקן

כאשר מחליפים או בונים ארון חשמל חדש עבור הבית יש לעבור את כל ההתקנים הנדרשים. ארון מתכת על ידי חברה מקצועית יהפוך את החיים שלכם לקלים יותר, ארון מתכת חייב לעבור את הדרישות של חברת החשמל וכיבוי האש. ארון עץ לעומת זאת הרבה יותר שנוי במחלוקת כלפי הרשויות, לכן הבחירה החכמה תהיה בארון מתכת.

ארון חשמל מתכת מחיר משתנה בהתאם לעיצוב

ארונות חשמל מתכת מיוצרים בהקפדה ניכרת בהשוואה ליתר סוגי הארונות אותם אנו מכירים. מבעד לכך, אפשרויות העיצוב הניתנות לנו תוך הקפדה על שמירת דרישות התקן הינן גבוהות. עבור ארונות חשמל ממתכת ניתן לבחור קווי עיצוב שונים המשתנים בהתאם לצבע, לחלל, מבנה ועוד… ניתן לבחור עיצובים באופן אישי.

אטימות

התפקיד של ארונות מתכת הוא להבטיח סגירה הרמטית ובטוחה של ארון החשמל. ישנם ארונות חשמל בעלי מנגנוני נעילה חדישים אשר מאפשרים אטימות מוחלטת, וכך הבטיחות של דיירי הבניין גבוהה, וילדים לא יכולים לקבל גישה. אטימות הינה חלק משלבי העיצוב, אך גם מעכבת שריפות.

נראות

כיום רבים מלקוחותינו אשר שמים דגש על היתרון הזה. בעבר לא היה אכפת לאנשים איך נראה הבית שלהם ובמיוחד ארון החשמל. אבל היום התהפכו היוצרות, יש לאסתטיקה חשיבות רבה אצל כל אדם ואדם. ארונות מעץ אינם אסתטיים, הם בעלי בלאי גבוה, הצבע דועך במהירות, ישנם קילופים ועוד… מצד שני, אם נרצה ארון אשר יישר לשנים ארוכות ללא תחזוקה שוטפת, ייראה אסתטי ועדיין ישמור על הבטיחות שלנו, ארונות חשמל ממתכת הינם הבחירה הנכונה. ארונות מתכת בעלי בלאי נמוך, אינם דורשים תחזוקה, ניתן לבחור עיצוב אישי לבחירתכם.

 

ארון חשמל מתכת מחיר – עץ או מתכת?

בעבר היה נחשב ארון המתכת ליוקרתי יותר, ולכן בחרו רבים דווקא בארון עץ. מלבד למחיר אשר הוזל באופן משמעותי ואף נחשב לזול יותר מאשר ארונות עץ, ארונות חשמל ממתכת נחשבים לבטיחותיים יותר. נדיר יהיה לפגוש היום בבניינים חדשים ארונות חשמל מעץ. לכן, הבחירה הבטיחותית והזולה יותר עבורכם הינה ארון חשמל מתכת.

ארון חשמל מתכת מחיר – בטיחות לפני הכל

ארונות חשמל ממתכת הינם בטיחותיים יותר כיוון שאינם נגישים לילדים בשל מנגנון נעילה חכם, אינם מוליכים כמו ארונות עץ, והדבר העיקרי הוא האטימות של ארונות מתכת. בעוד ארון עץ אינו מעכב שריפה אלא תורם להתפשטות שלה, ארונות מתכת מעכבים את השריפה, חונקים את האש לרוב ומקנים לכם יותר זמן כדי לקרוא לכוחות ההצלה.

 

ארון חשמל מתכת מחיר – עלויות

לרוב המחירים של ארונות מתכת יהיו זולים יותר מאשר ארונות עץ, במיוחד כאשר מדובר על עיצוב מיוחד לבית. עם זאת, ניתן לעיתים למצוא ארונות מתכת יקרים יותר מארונות עץ, אך יש לזכור גם את הבלאי. בעוד שארונות עץ צריך להחליף אחת ל-5 שנים, ארונות מתכת יכולים להישמר כמעט ללא בלאי גם למשך 15 שנים. לכן, אם מסתכלים על הטווח הארוך אנו חוסכים לא מעט כסף בבחירת ארון חשמל ממתכת.

 

ארון חשמל מתכת מחיר – לסיכום

כאשר אנו בוחרים בין ארון חשמל ממתכת לבין סוג אחר של ארון חשמל, פח או עץ, עלינו לחשוב על כל ההשלכות המתלוות לכך. ארונות חשמל ממתכת הפכו בשנים האחרונות להיות הבחירה הפופולרית ביותר בקרב בניינים ומבנים חדשים. ארון חשמל ממתכת גם נוח לכיס, גם בטיחותי וגם בעל עיצוב ייחודי.

 

תעלות חשמל מעוצבות

התקנת תעלות חשמל היא דבר חשוב מאוד המונע ביצוע חציבה בקיר לצורך העברת חוטי חשמל. כדי לשמור על האסתטיקה של הבית, אין ספק שכדאי ליצור

ארונות חשמל ממתכת בחריש

ארונות חשמל יכולים להגיע בשלל תצורות, אם כי בעשורים האחרונים, הם כולם חייבים לעמוד בתקנים מחמירים שעיקרם מניעת שריפה. מה זה בדיוק אומר מבחינת החומר

ארונות חשמל ממתכת בעומר

ארונות חשמל יכולים להגיע בשלל תצורות, אם כי בעשורים האחרונים, הם כולם חייבים לעמוד בתקנים מחמירים שעיקרם מניעת שריפה. מה זה בדיוק אומר מבחינת החומר

ארונות חשמל ממתכת בתל-אביב

ארונות חשמל יכולים להגיע בשלל תצורות, אם כי בעשורים האחרונים, הם כולם חייבים לעמוד בתקנים מחמירים שעיקרם מניעת שריפה. מה זה בדיוק אומר מבחינת החומר

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!